Horoskopy

1. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1. 2. – symbol Jeřáb

Dnes je celkově pozitivní den, radostný, máme se obklopit krásnými věcmi, povznášející hudbou a uměním a příjemnými lidmi. Velkou roli hrají v pozitivním vnímání i vůně – voňavé svíčky, oleje, krémy, které aplikujeme na své tělo. Den vhodný pro věštby a nahlédnutí do budoucnosti…

Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé znamení přináší energii, spontánnost ale i soutěživost a impulzivnost, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrény, snažíme vyhnout stresu a eliminovat kontakt s problematickými lidmi. Dopřejeme si masáž hlavy, neunavujeme naše oči, omezíme vysedávání u televize, počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy, použijeme masku, zábal na obličej i vlasy.

Konzumujeme pokud možno co nejvíce ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Prospějí nám ryby, ne tučné, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy nebo bylinkové a detoxikační čaje nebo teplou vodu s citronem.

Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy.

Barvou znamení Berana je červená ve všech odstínech nebo žlutá. Zkrášlit se můžeme karneolem nebo červeným korálem.

Prostor můžeme provonět svěží vůní citrusových plodů nebo gerániem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.