Horoskopy

1. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1. 8. – symbol Lotosový květ

Můžeme se dozvědět něco o svém osudu a životním poslání. Je dobré navštívit astrologa, vědmu, a zjistit, co je pro nás důležité. Můžeme sami zkusit pomocí motivačních karet zadat otázku, a karty nám zcela jistě odpoví.

Luna v Raku – ubývá

Ve dnech Luny v Raku jsme citlivější, zvláště vodní znamení (Rak, Štír, Ryby). Vše prožíváme intenzivněji, což může přinášet i vztahovačnost a deprese.

Račí energie se soustřeďuje do oblasti žaludku, prsou a psychiky. Právě zde musíme být opatrnější. Hlídáme si skladbu jídelníčku, dopřejeme si příjemné lenošení, hudbu, při níž relaxujeme a zapomínáme na starosti.

Zkusíme nový recept na „zdravou dobrotu“. Poradců, knih a pořadů v televizi i informací na internetu je nepřeberně. Nechme se inspirovat třeba východní kuchyní a překvapme ostatní nevšední večeří. V letních období potřebujeme dostatek tekutin, dopřejeme svému tělu kvalitní vodu, vychlazený zelený čaj, nebo si dáme si skleničku dobrého vína nebo piva.

Dnes si nemyjeme ani nestříháme vlasy, protože slábnou. Barvou pro dnešní den je bílá se stříbrnou nebo blankytně modrá. Z kamenů můžeme jako doplněk vybrat zirkon a larimar. Můžeme si dopřát sladkou vůni lilie nebo šeříku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.