Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 1. 8. – symbol Lotosový květ

Můžeme se dozvědět něco o svém osudu a životním poslání. Je dobré navštívit astrologa, vědmu, a zjistit, co je pro nás důležité. Můžeme sami zkusit pomocí motivačních karet zadat otázku, a karty nám zcela jistě odpoví.
Vydáno: 01.08.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto pondeli

Luna v Raku – ubývá

Ve dnech Luny v Raku jsme citlivější, zvláště vodní znamení (Rak, Štír, Ryby). Vše prožíváme intenzivněji, což může přinášet i vztahovačnost a deprese.

Račí energie se soustřeďuje do oblasti žaludku, prsou a psychiky. Právě zde musíme být opatrnější. Hlídáme si skladbu jídelníčku, dopřejeme si příjemné lenošení, hudbu, při níž relaxujeme a zapomínáme na starosti.

Zkusíme nový recept na „zdravou dobrotu“. Poradců, knih a pořadů v televizi i informací na internetu je nepřeberně. Nechme se inspirovat třeba východní kuchyní a překvapme ostatní nevšední večeří. V letních období potřebujeme dostatek tekutin, dopřejeme svému tělu kvalitní vodu, vychlazený zelený čaj, nebo si dáme si skleničku dobrého vína nebo piva.

Dnes si nemyjeme ani nestříháme vlasy, protože slábnou. Barvou pro dnešní den je bílá se stříbrnou nebo blankytně modrá. Z kamenů můžeme jako doplněk vybrat zirkon a larimar. Můžeme si dopřát sladkou vůni lilie nebo šeříku.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama