Horoskopy

10. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 10. 10. – symbol Koruna

Dnes se probouzí energie našeho těla – kundaliní – Hadí síla pročišťující čakry. Je to silná energie, s níž je třeba umět zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, spíš jen dokončujeme to, co jsme již započali.

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů, čistíme i fyzické tělo; bereme koupele, provádíme uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme se masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Kozorohu - přibývá

Dnes je důležitý náš postoj; hlídáme si páteř. Při sedavém zaměstnání se často protahujeme. Večer si v klidu domova napustíme vanu, přidáme oblíbenou vůni, relaxujeme, tělo natřeme mlékem nebo olejem. Dny v Kozorohu jsou vhodné pro manikúru i pedikúru.

V tyto dny se raději vyhneme kalorickým jídlům i sladkostem. V případě, že máme přece jen „chutě“ konzumujeme ořechy a semínka. Jídlo, které si uvaříme, můžeme dochutit česnekem, křenem nebo zázvorem. Jako dezert si dáme tvarohový dortík.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, nestříháme vlasy. Barvou, která sluší tomuto znamení je indigo v kombinaci se stříbrnou. Slušet nám bude šperk s černým onyxem nebo perly. Svojí osobnost podpoříme senzuální vůní pižma nebo santalu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.