Horoskopy

10. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 10. 12. – symbol Kalich

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Ve dnech ohnivé a výbušné Luny v Beranu je třeba být ke všem přátelský a přijímat každého takového, jaký je.

Luna v Beranu - přibývá

Energie je aktivní; chce to pohyb, sport, a také více erotiky a sexu.

Cyklus Luny v Beranu přináší nové nápady a touhu po úspěchu a zviditelnění. Smyslové orgány a celá oblast hlavy bývají v tyto dny choulostivější; snažíme se rozdělit si domácí úklid a práci, a udělat si čas i na odpočinek, koníčky a své přátele.

Ráno bychom se měli nasnídat v klidu, a nepospíchat ani u oběda. Pochutnáme si na libovém hovězím nebo drůbežím mase s dušenou zeleninou nebo rýži, vynecháme brambory a pečivo.

Pro tento den se hodí oranžová nebo žlutá barva. Typickým kamenem Beranu je almandin nebo oranžový granát. Dnes se nám může líbit orientální moschus nebo limetka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.