Horoskopy

10. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 10. 2. – symbol Had

Připravme se, pro některé z nás může být dnešní den náročný, podle lunární magie je „satanský den“, čekají nás pokušení, především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o klid a koncentraci na práci i běžné denní povinnosti.

Luna ve Lvu – přibývá

Snažíme se nezatěžovat srdce přílišnou fyzickou námahou, stresem a nepříjemnými lidmi.

V těchto dnech je vhodná návštěva kadeřníka a úprava nehtů. Je konec pracovního týdne, uděláme si čas jen pro sebe. Můžeme cítit napětí a stres, to díky zítřejšímu úplňku ve znamení Lva.

Jíme střídmě, tělo má sklon vše ukládat. Volíme lehčí zeleninovou stravu především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety, lilek. Naše tělo povzbudí horká polévka – česneková nebo cibulová nebo ruský boršč. Volíme libové kousky masa nebo ryb se zeleninovou přílohou.

Ke Lvímu znamení patří bílá, zlatá i oranžová. Z kamenů je to diamant nebo karneol.

Ke královskému znamení patří královna květin – růže nebo mimóza.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.