Horoskopy

10. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 10. 3. – symbol Kolo

Den vhodný ke vzdělávání, získáváme důležité informace, můžeme čistit svou karmu, měnit svůj život. Dnešek je vhodný pro skupinovou práci, ale nezačínáme nové projekty.

Silněji působí léky i krémy, intenzivněji probíhají omlazující procesy. Jezme to, co podporuje srdce a krevní oběh; prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Lvu – přibývá

Lví znamení je aktivní, což se promítá i do cyklu Luny; snažíme se, hledáme způsob, jak uspět.

Znamení Lva má vliv na srdce a cévní systém; proto vše, co dnes pro srdce uděláme, se nám vrátí. Vyhneme se aktivitám zatěžujícím srdce: těžké fyzické práci, stresu. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější. Koupíme si masky a zábaly na vlasy.

Je konec pracovního týdne – i když je Luna ve fázi přibývání, dopřejeme si za celotýdenní práci odměnu, která nás povzbudí. Zajdeme do oblíbené restaurace, vinárny nebo čajovny a objednáme si třeba v menší porci jídlo a pití, které máme rádi.

Krásnou kombinací barev je modrá a červená. Z kamenů vybereme krevel nebo sodalit.

Vůně meduňky nebo heřmánku zklidní naší psychiku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.