Horoskopy

10. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 10. 4. – symbol Strom poznání

Vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli pro příjem informací. Energie na rozhraní Býka a Blíženců jsou příznivé pro získávání nových informací. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem; je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna v Býku – přibývá

Cyklus Luny v Býku nás učí vnímat krásu a užívat si život ve všech jeho aspektech.

Luna v Býku je smyslná, tyto dny jsou romantické. Planetou Býků je Venuše, dárkyně lásky, patronka krásy a umění. Dopřejme si kulturní zážitek, navštivme galerii, projděme se přírodou, parkem, zajděme na operu. Dáme si skleničku vína, dopřejeme gurmánský zážitek…

Dopřejme si dobroty, ale nepřehánějme to; ti kdož vědí, jak těžké je shodit i pouhé deko, by se měli trochu zamyslet, než začnou vkládat do úst sladké dortíky, chlebíčky a tučná masíčka! Náš krk je choulostivější, a proto preventivně přidáváme do jídla přírodní antibiotika - cibuli a česnek. Pijeme lipový a šalvějový čaj.

Barvou, která je pro tento den je krásná fuchsiová nebo světle růžová.

Kamenem, který potěší naše srdce je malachit nebo krásný rodochrozit.

Náš domov provoníme jemnou vůni santalu nebo silnější vůní borovice.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.