Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 10. 5. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí, moudrost těla nám sama řekne, co mu prospívá. Dnes se energie potravy plně transformuje na energii astrální. Vyzkoušíme kineziologický test, který nám řekne, co je pro nás dobré.
Vydáno: 10.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas na změny; chceme-li však něco přijmout, musíme se něčeho vzdát.

Luna v Raku – přibývá

Hluboce prožíváme emoce a rodinné vztahy. Tento čas trávíme v kruhu rodiny, navštívíme své milé, pozveme nebo navštívíme rodiče, příbuzné.

Prospěje nám pohyb, z práce jdeme pěšky, nejezdíme výtahem, večer se projdeme. Naše tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením. Luna nám radí jít si zaplavat. Pečujeme také o pleť, dekolt a prsa.

Citlivější je zažívání, žlučník, játra; vyhneme se mastným, smaženým a kořeněným jídlům. Pochutnáme si na těstovinách, sladkých a mléčných jídlech. Kdo se snaží jíst dietně, ať si připraví pohankovou kaši, zelené fazolky, špenát nebo saláty. Pijeme nesycenou vodu nebo domácí limonády s ovocem, medem, stévií.

Vyhneme se alkoholu, kávě, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou. Dnes nám bude slušet bílá a nebo něžná růžová. Outfit podpoříme šperky s perletí nebo růžovým korálem. Vyzkoušejme omamnou vůni ambry nebo pačuli.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama