Horoskopy

10. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 10. 5. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí, moudrost těla nám sama řekne, co mu prospívá. Dnes se energie potravy plně transformuje na energii astrální. Vyzkoušíme kineziologický test, který nám řekne, co je pro nás dobré.

Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas na změny; chceme-li však něco přijmout, musíme se něčeho vzdát.

Luna v Raku – přibývá

Hluboce prožíváme emoce a rodinné vztahy. Tento čas trávíme v kruhu rodiny, navštívíme své milé, pozveme nebo navštívíme rodiče, příbuzné.

Prospěje nám pohyb, z práce jdeme pěšky, nejezdíme výtahem, večer se projdeme. Naše tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením. Luna nám radí jít si zaplavat. Pečujeme také o pleť, dekolt a prsa.

Citlivější je zažívání, žlučník, játra; vyhneme se mastným, smaženým a kořeněným jídlům. Pochutnáme si na těstovinách, sladkých a mléčných jídlech. Kdo se snaží jíst dietně, ať si připraví pohankovou kaši, zelené fazolky, špenát nebo saláty. Pijeme nesycenou vodu nebo domácí limonády s ovocem, medem, stévií.

Vyhneme se alkoholu, kávě, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou. Dnes nám bude slušet bílá a nebo něžná růžová. Outfit podpoříme šperky s perletí nebo růžovým korálem. Vyzkoušejme omamnou vůni ambry nebo pačuli.

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.