Horoskopy

10. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 10. 7. – symbol Kohout

Dnes se snadněji napojujeme na vyšší Zdroj, na andělské, duchovní říše. Jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom si dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna v Panně - přibývá

Pěstíme pokožku obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce a korunu krásy – vlasy. Upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Pro psychickou pohodu volíme příjemné kulturní zážitky, nebo setkání s přáteli.

Doporučuje se očista střev, pijeme detoxikační a odvodňující čaje, vynecháme maso a takové potraviny, které tělo dlouho tráví. Uvaříme si brokolici, květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv.

Z barevného spektra vybereme žlutou nebo hnědou. Z kamenů žlutý kalcit nebo hnědou záhnědu. Naší nervovou soustavu zklidní vůně meduňky nebo cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.