Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 10. 7. – symbol Kohout

Dnes se snadněji napojujeme na vyšší Zdroj, na andělské, duchovní říše. Jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom si dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, povzbuzujícím látkám a nápojům.
Vydáno: 10.07.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto nedele
Luna hlavni foto nedele Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Panně - přibývá

Pěstíme pokožku obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce a korunu krásy – vlasy. Upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Pro psychickou pohodu volíme příjemné kulturní zážitky, nebo setkání s přáteli.

Doporučuje se očista střev, pijeme detoxikační a odvodňující čaje, vynecháme maso a takové potraviny, které tělo dlouho tráví. Uvaříme si brokolici, květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv.

Z barevného spektra vybereme žlutou nebo hnědou. Z kamenů žlutý kalcit nebo hnědou záhnědu. Naší nervovou soustavu zklidní vůně meduňky nebo cedru.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama