Horoskopy

10. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 10. 9. – symbol Fontána

Poznáváme svou minulost, své kořeny, a kdo se odváží, také svůj osud – karmu. Zorganizujme rodinné setkání, návštěvu, povídejme si o našich předcích, našem rodu, naší minulosti. Získáme informace, s nimiž můžeme pracovat, čistit rodinnou karmu, měnit negativní rodové vzorce.

Luna ve Střelci - přibývá

Vzestupná energie; prospěje nám pohyb, nabíjejí nás cesty, dobrodružství a zážitky.

Zajdeme si na lymfatickou masáž, nebo na vyčištění a regeneraci pleti. Věnujeme pozornost masáži celých nohou, především ale lýtkům a holením. V těchto dnech nepřetěžujeme kyčle, boky, holeně.

Nejíme ostré a slané pokrmy, uvaříme si boršč, dušené kedlubny, připravíme hlávkový salát, nebo cuketu na římském kmínu. Gurmáni jistě ocení suši restaurace. Uvaříme si čistící čaj pátera Ferdy – l lžíce dubové kúry, 1 hrst přesličky, 4 hřebíčky, 3 kuličky nového koření. Dáme do ¾ litru vody, povaříme 8 min. Scedíme, a pijeme po doušcích po celý den.

Pro ohnivé dny znamení Střelce se hodí oranžová nebo okrově hnědá. Kamenem, který podpoří naší energii je granát nebo tygří oko. Naší náladu povznese vůně kadidla nebo opium.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.