Horoskopy

11. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 10. – symbol Kalich

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Snažíme se lásku realizovat ve všech jejích podobách – přátelskou pomocí, úsměvem, darem nebo časem věnovaným druhému.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra, nechceme se dát příliš svazovat starostmi.

Energie těchto dní bývá rychlá, nervózní; důležitý je klidný start. Ráno zahájíme protahováním a sprchou a dopřejeme si vydatnou snídani. Pozornost věnujeme hlavně nohám v oblasti lýtek; aplikujeme masáže kafrovým nebo kaštanovým extraktem. Čas Luny ve Vodnáři je vhodný k barvení vlasů, vlasovým zábalům a další vlasové péči.

Ve dnech přibývající Luny tělo zadržuje, a proto máme tendenci přibírat na váze. Máte-li s váhou problémy, volte dietnější stravu, bohatou na vitamíny a enzymy, která tělo nastartuje. V podzimních dnech si dopřejeme vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem a na podporu hubnutí ananas, obsahující enzym bromelain.

Ke dni Luny ve Vodnáři se hodí světle modrá nebo karmínová barva. Krásným doplňkem bude šperk s ametystem nebo topazem. Svůj byt provoníme vůní šafránu nebo citronové trávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.