Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 11. 10. – symbol Kalich

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Snažíme se lásku realizovat ve všech jejích podobách – přátelskou pomocí, úsměvem, darem nebo časem věnovaným druhému.
Vydáno: 11.10.2016
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Vodnáři – přibývá

Rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra, nechceme se dát příliš svazovat starostmi.

Energie těchto dní bývá rychlá, nervózní; důležitý je klidný start. Ráno zahájíme protahováním a sprchou a dopřejeme si vydatnou snídani. Pozornost věnujeme hlavně nohám v oblasti lýtek; aplikujeme masáže kafrovým nebo kaštanovým extraktem. Čas Luny ve Vodnáři je vhodný k barvení vlasů, vlasovým zábalům a další vlasové péči.

Ve dnech přibývající Luny tělo zadržuje, a proto máme tendenci přibírat na váze. Máte-li s váhou problémy, volte dietnější stravu, bohatou na vitamíny a enzymy, která tělo nastartuje. V podzimních dnech si dopřejeme vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem a na podporu hubnutí ananas, obsahující enzym bromelain.

Ke dni Luny ve Vodnáři se hodí světle modrá nebo karmínová barva. Krásným doplňkem bude šperk s ametystem nebo topazem. Svůj byt provoníme vůní šafránu nebo citronové trávy.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama