Horoskopy

11. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 11. – symbol Kolo

Den vhodný ke vzdělávání, akční znamení Berana podporuje získávání netradičních informací. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jezme to, co podporuje činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna v Beranu – přibývá

V tomto cyklu Luny jsme aktivní, chceme změny a snažíme se mít nové, zajímavé kontakty.

Luna je v Beranu ve fázi přibývání, bráníme se chaosu a zbytečné aktivitě. Pozornost věnujeme smyslovým orgánům: očím, uším, nosu, celé oblasti hlavy. Snažíme se nepobývat v hlučném a zakouřeném prostředí, a zvláště očím, které po celé dny namáháme, dopřejeme klid a péči s použitím přírodních prostředků, např. obkladů ze světlíku nebo polštářků černého čaje.

Cyklus Luny v Beranu má ovocně-bílkovinnou kvalitu, což znamená, že v těchto dnech dáváme přednost ovoci, které konzumujeme spíše ráno a dopoledne. K obědu a k večeři volíme bílé drůbeží maso a ryby. Vegetariánům se doporučují fazole, hrách, plodová zelenina. Uvaříme si čočkovou polévku, cuketu, dýni Hokkaido, lečo z paprik a cibule, přidáme tofu.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Dobrou náladu a energii nám dodá oranžová nebo červená barva.

Příjemné vibrace rubínu nebo granátu nás dokážou zharmonizovat. Znáte jemnou vůni šafránu nebo citronové trávy ?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.