Horoskopy

11. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 12. – symbol Kolo

Den přeje vzdělávání; uděláme si čas k získávání netradičních informací. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jezme potraviny podporující činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna v Býku - přibývá

Dny Luny v Býku náš učí pochopit a přijmout zákonitosti přírody a hmoty v našem životě.

Cyklus Luny v Býku ovlivňuje oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř, přináší větší sklon k nastydnutí. Energie je pomalejší, musíme se nutit do všech činností, které je třeba udělat.

Uleví nám masáž šíje a zad, pleti dodáme výživu přírodními produkty, krémy a maskami ze včelí mateří kašičky, jež podle odborníků obsahuje „elixír mládí“.

Jíme střídmě, za přibývající Luny v Býku tělo vše ukládá; nepřeháníme to s tučnými ani sladkými potravinami. Zvolíme libovou, lehčí, masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Můžeme si dopřát i něco ostřejšího, nebo si uvaříme šalvějový čaj, skvěle poslouží i šťáva z červeného grepu nebo voda s citrónem.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Dnes zvolíme barvy přírody zelenou nebo hnědou.

Krásným zeleným kamenem je malachit, hnědým bronzit. Pro předvánoční atmosféru se hodí purpura nebo skořice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.