Horoskopy

11. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 2. – symbol Motýl

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Věnujeme se sobě, děláme pořádek doma i v práci. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání, cestám a zážitkům. Prospěje nám pobyt v přírodě, procházky, meditace a modlitby.

Můžeme učinit rozhodnutí, která jsou důležitá a zásadní pro náš život; realizujeme je však později. Dobrý den pro křty a zásnuby.

Luna ve Lvu – Úplněk 1:33

Dnes si můžeme připravit rituál pro úspěch a hojnost a zapálíme zlatou svíčku a soustředíme se na oblasti, v nichž chceme mít úspěch. Zvláště silný je tento den pro znamení Lva, které by se mělo soustředit na plány do budoucnosti.

Doporučuje se půst, očista střev, pijeme detoxikační a odvodňující čaje, vynecháme maso a další potraviny, které tělo dlouho tráví. Vyhneme se také kávě, alkoholu, energetizujícím nápojům.

Pro dnešek můžeme vybrat tmavě modrou – indigo nebo bílou. Z říše drahokamů ametrín pro transformaci nebo onyx.

Vůní kadidla nebo šafránu provoníme svůj domov.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.