Horoskopy

11. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 11. 3. – symbol Strom poznání

Vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli na příjem informací. Toto spojení máme všichni, jen si je neuvědomuje. Jsou to naše myšlenky, inspirace, skrze něž nás provází životem božská síla, duchovní rádci nebo předci.

Je jedno, jak tento Zdroj nazveme; je jisté, že nás doprovází a že dnes je nám o něco blíže.

Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé znamení přináší energii, spontánnost, ale i soutěživost a impulzivnost. Měli bychom dávat pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Energie stoupá, jsme akční, někteří i bojovní, hrozí konflikty a hádky. Zajdeme si na masáž nebo na kraniosakrální terapii. Snažíme se nepobývat v hlučném a zakouřeném prostředí a zvláště očím, které po celé dny namáháme, dopřejeme klid a péči s použitím přírodních prostředků, např. obkladů ze světlíku nebo polštářků černého čaje.

Cyklus Luny v Beranu má ovocně-bílkovinnou kvalitu, což znamená, že v těchto dnech dáváme přednost ovoci, které konzumujeme spíše ráno a dopoledne. K obědu a k večeři volíme bílé drůbeží maso a ryby. Vegetariánům se doporučují fazole, hrách, plodová zelenina. Uvaříme si čočkovou polévku, cuketu, dýni Hokaido, lečo z paprik a cibule, přidáme tofu.

Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy.

Můžeme si oblíbit barvu druhé čakry – oranžovou, pro zklidnění zelenou.

Nevšedním kamenem je malachit, který přináší do našeho života hojnost.

Vůně geránia je jemná, kdo má raději silnější vůně může zkusit opium.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.