Horoskopy

11. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 11. 4. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí, moudrost těla nám sama řekne, co mu prospívá. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas vhodný ke změnám; musíme si ale uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát.

Luna v Blížencích – přibývá

V těchto dnech procházíme novými zkušenostmi, důležitá je výměna informací, komunikace, společenský život. Hledáme zážitky, které by obohatily náš život, máme zájem učit se.

Našemu tělu nejvíce prospěje pobyt na čerstvém vzduchu, procházky, jogging v přírodě. Vyhneme se zakouřeným místnostem, což zvlášť platí pro zrozence Blíženců. Prospěje nám masáž nebo teplý obklad ramen, právě ramena a ruce jsou dnes nejcitlivější. Vhodný čas pro manikúru a pěstění rukou.

Dny blíženecké Luny jsou dny květu, proto konzumujeme např. květák nebo brokolici. Určitě si uvaříme mátový čaj, který uvolňuje dýchací cesty a pomáhá trávení, dalším tipem je čaj fenyklový. Je fáze přibývající Luny, a proto se snažíme jídlo spíše omezit.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

Vhodnou barvou pro dnešní den je citronově žlutá a jasně červená.

Kamenem, který podpoří naší vitalitu, je červený nebo žlutý granát.

Svůj osobní prostor provoníme vůní cedru nebo verbeny.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.