Horoskopy

11. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 11. 4. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí, moudrost těla nám sama řekne, co mu prospívá. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas vhodný ke změnám; musíme si ale uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát.

Luna v Blížencích – přibývá

V těchto dnech procházíme novými zkušenostmi, důležitá je výměna informací, komunikace, společenský život. Hledáme zážitky, které by obohatily náš život, máme zájem učit se.

Našemu tělu nejvíce prospěje pobyt na čerstvém vzduchu, procházky, jogging v přírodě. Vyhneme se zakouřeným místnostem, což zvlášť platí pro zrozence Blíženců. Prospěje nám masáž nebo teplý obklad ramen, právě ramena a ruce jsou dnes nejcitlivější. Vhodný čas pro manikúru a pěstění rukou.

Dny blíženecké Luny jsou dny květu, proto konzumujeme např. květák nebo brokolici. Určitě si uvaříme mátový čaj, který uvolňuje dýchací cesty a pomáhá trávení, dalším tipem je čaj fenyklový. Je fáze přibývající Luny, a proto se snažíme jídlo spíše omezit.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

Vhodnou barvou pro dnešní den je citronově žlutá a jasně červená.

Kamenem, který podpoří naší vitalitu, je červený nebo žlutý granát.

Svůj osobní prostor provoníme vůní cedru nebo verbeny.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.