Horoskopy

11. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 5. – symbol Ibis

Koncentrujeme se na to, co je pro nás důležité. Zbytečně se nerozptylujeme informacemi, které jsou nám k ničemu a zbytečně poutají naši pozornost. Snažíme se být v inspirujícím prostředí a s lidmi, kteří nás posouvají směrem k pozitivním změnám.

Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale uvědomujeme si, že naše budoucnost je v našich rukou.

Luna v Raku – přibývá

Věnujeme pozornost svým emocím a rodinným vztahům, najdeme si více času pro své děti, partnera i rodiče.

Provádíme „údržbu těla“: zastřihujeme si nehty, depilujeme nežádoucí ochlupení, aplikujeme čisticí a regenerační masky a zábaly. Naplánujeme společné aktivity s rodinou – rodinné vazby a pocit jistoty podporují psychiku, jež ovlivňuje zdraví.

Při přibývající Luně naše váha mírně stoupá, proto si vyhneme tučné stravě, dáme přednost zeleninovým polévkám, salátům, rybám nebo bílému masu. Milovníkům domácí stravy se doporučuje vyhnout se jídlům obsahujícím sacharidy – kaši, plněným knedlíkům, žemlovce, buchtičkám se šodó atd. Pro dobrou náladu pijeme čaj z meduňky a dobromyslu.

Pro vodní dny Luny v Raku se hodí stříbrná a modrá. Můžeme se ozdobit perlovým náhrdelníkem nebo náušnicemi, krásný je i modrý celestín. Pro jemné vibrace račí Luny je tou pravou vůní vanilka nebo měsíček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.