Horoskopy

11. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 7. – Fénix

Den transformace, proměny, snažíme se zbavit omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, snadněji se léčíme, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je čas k rozjímání, léčení, studiu, a na příjem informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna ve Vahách - přibývá

Snažíme se být v harmonii se sebou i ostatními. Přijímáme skutečnost, že nejsme dokonalí, a neočekáváme dokonalost ani od druhých.

Je léto, naše tělo se víc potí, a proto myslíme na doplňování tekutin. Hodně času trávíme venku u vody. V těchto dnech je důležité dobře pečovat o ledviny a močové cesty. Z mokrých plavek se ihned převlékáme, a na posezení venku si bereme raději teplé oblečení, nebo deku.

Vybíráme si lehčí stravu; i když letní grilovací sezóna je lákavá, dáváme přednost zelenině, která se také dá grilovat. Vyzkoušíme lilek, cuketu, nebo papriky. Můžeme si připravit grilované sýry s oblohou. Zdraví prospívajících pochoutek je nepřeberné množství.

Pozor při trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol. Barvami dnešního dne je pastelově modrá nebo jasně zelená. Kameny, které nám dodají „šmrnc“ jsou labradorit nebo pietersit. Vůně, pro kterou se můžeme rozhodnout je pivoňka nebo gardénie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.