Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 11. 7. – Fénix

Den transformace, proměny, snažíme se zbavit omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, snadněji se léčíme, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je čas k rozjímání, léčení, studiu, a na příjem informací, které nás posunou k očekávaným změnám.
Vydáno: 11.07.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto pondeli
Luna hlavni foto pondeli Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Vahách - přibývá

Snažíme se být v harmonii se sebou i ostatními. Přijímáme skutečnost, že nejsme dokonalí, a neočekáváme dokonalost ani od druhých.

Je léto, naše tělo se víc potí, a proto myslíme na doplňování tekutin. Hodně času trávíme venku u vody. V těchto dnech je důležité dobře pečovat o ledviny a močové cesty. Z mokrých plavek se ihned převlékáme, a na posezení venku si bereme raději teplé oblečení, nebo deku.

Vybíráme si lehčí stravu; i když letní grilovací sezóna je lákavá, dáváme přednost zelenině, která se také dá grilovat. Vyzkoušíme lilek, cuketu, nebo papriky. Můžeme si připravit grilované sýry s oblohou. Zdraví prospívajících pochoutek je nepřeberné množství.

Pozor při trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol. Barvami dnešního dne je pastelově modrá nebo jasně zelená. Kameny, které nám dodají „šmrnc“ jsou labradorit nebo pietersit. Vůně, pro kterou se můžeme rozhodnout je pivoňka nebo gardénie.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama