Horoskopy

11. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 8. – symbol Fontána

Letní čas přímo vybízí k životu venku. Pod vlivem vodního znamení Štíra si zajdeme k vodě, stačí procházka s rodinou, partnerem nebo dětmi. Užíváme si společného sdílení, vzpomínek i plánů do budoucnosti. Posilujeme rodinná pouta, napojujeme se na sílu našich předků.

Luna ve Štíru – přibývá

V těchto dnech jsme citliví a zranitelní, pozor na negace a neústupnost v partnerském životě.

V období štíří Luny jsou choulostivé především vylučovací orgány; věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. Ženám se doporučují sedací koupele, pomoci mohou také „intimky“ s turmalínem.

Ve fázi přibývající Luny pečlivě vybíráme potraviny. Uvaříme si pohankovou kaši nebo celerové placky. K pročištění organismu můžeme vyzkoušet hlívu ústřičnou nebo ostropestřec mariánský, který čistí játra. Na pleť naneseme kvalitní masky, např. s kaviárem nebo s minerály z Mrtvého moře.

Velmi elegantní kombinací je černá s růžovou. Svůj outfit můžeme doplnit černým šungitem nebo růženínem. Erotickou vůní je moschus nebo jemná ambra.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.