Horoskopy

1. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1.10. – symbol Lampa a Roh hojnosti

Luna ve Vahách NOVOLUNÍ 02:13 - Nový měsíc začíná novoluním – novým měsícem. Energie znamení Vah vyžaduje rovnováhu, proto se vyhněme všem konfrontacím s druhými lidmi.

Připravíme si rituál: osobní prostor vyčistíme kadidlem, barvou je tmavě zelená, živlem Vzduch. Zapálíme zelenou svíčku a harmonizujeme své myšlenky, modlitby směřují k porozumění, lásce a spolupráci v rodině, i v práci s kolegy. Prosíme o inspiraci a kreativní nápady k uskutečnění změn v našem životě.

1. lunární den – LAMPA, SVÍCE – Novoluní

Novoluní je novým začátkem, vyčerpáním starého a energií k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane…

2. lunární den – ROH HOJNOSTI

Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním potravy. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

Dnešní den Novoluní budeme elegantní v jemných tónech zelené nebo modré. Můžeme vyzkoušet energii labradoritu nebo zeleného achátu. Krásnou unisexi vůní je vetiver, typicky ženskou vůní je gardénie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.