Horoskopy

12. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 12. 10. – symbol Kolo

Den vhodný ke vzdělávání, vodnářská energie nám pomůže získat zajímavé informace. Léčíme tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Tyto dny nám přinášejí schopnost vnímat jednotu všeho stvoření, minerální, rostlinné, animální, lidské i „nebeské“ říše. Máme nadhled a příliš se nezabýváme realitou všedního dne.

Nezatěžujeme nadmíru holeně, bedra a kyčle. Volíme umírněnější sportovní aktivity – procházku, jdeme si zaplavat, nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme i sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech sprchujeme nohy střídavě teplou a studenou sprchou a natíráme je gely s mentolem.

Ve fázi ubývající Luny si dopřejeme víc dobrot. Připravíme si lososa, krůtí nebo drůbeží maso s velkou zeleninovou přílohou. Pro vegetariány je vhodná čočková polévka nebo kapustnice. Doplňujeme hořčík; naše nervová soustava je ve dnech Vodnáře citlivější na stres. Pijeme teplé bylinkové květové čaje; lipový, šípkový, nebo domácí limonády s meduňkou, mátou či limetkou.

Nezatěžujeme příliš nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům. Vyzkoušejme zajímavou kombinaci barvy hnědé a modré. Dnes nám bude slušet zlatý obsidián nebo šperk s chryzokolem. Náš dýchací systém podpoří vůně eukalyptu nebo máty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 6. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.