Horoskopy

12. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 12. 12. – symbol Trubka

Dnes můžeme správně vyhodnotit získané informace - jsme ve spojení se svými neviditelnými rádci. Můžeme též vyřešit různé pracovní a obchodní záležitosti, jejichž řešení se protahuje. Na dnešek si naplánujeme i důležité aktivity z oblasti financí. Příznivé zahájení projektů, které skončí zdarem.

Dny Luny v Býku jsou stabilní. Zajímá nás setkávání s přáteli a rodinná pohoda.

Energie je pomalejší; musíme se nutit do všech činností, které je třeba udělat. Především zrozencům Býka pomůže pohyb, procvičování oblasti šíje a krční páteře.. Pěstíme pokožku těla, nezapomínáme ani na lokty a kolena, použijeme výživné, hydratační tělová mléka.

Jíme střídmě a nepřeháníme to s tučnými potravinami, sladká pokušení také omezíme. Můžeme vyzkoušet jídlo s nízkokalorickými těstovinami, nebo tzv. Perfekt pastou, což je zelenina upravená jako špagety. Trávení podpoříme teplým mátovým. Hodně pijeme, především nesycenou vodu; dáme si dobré pivo nebo sklenku červeného vína.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů

Dnes nám bude slušet fialová v kombinaci se šedou. Kamenem, který nás okouzlí se fialový sugilit nebo hnědžý bronzit. Vyzkoušejme esenci pačuli nebo levandule.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.