Horoskopy

12. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 12. 7. – symbol Netopýr

Luna nám radí nic nezačínat; informace, které dnes získáme, nemusí být pravdivé. Nepouštíme se do důležitých obchodů a finančních transakcí. Všemu, co musíme neodkladně udělat, věnujeme náležitou pozornost, a raději se přesvědčíme, že je opravdu všechno v pořádku.

Luna ve Vahách - přibývá

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu ve vztazích s naším nejbližším okolím. Energie je kultivovaná, záleží nám na tom, jak o nás druzí smýšlejí.

Snažíme o očistu ledvin, pomůže nám i koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení na míči, nebo s kruhem. Pěstíme pokožku obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Je léto, dopřejeme si kulturu, koncerty, letní kino, posezení pod hvězdnou oblohou…

Můžeme popíjet v malém množství různé long drinky, vinné střiky, nebo pivo, které podporuje v rozumném množství práci ledvin. V jídle dáme přednost zelenině, tučná a kořeněná jídla raději vynecháme. Po celý den dostatečně pijeme, nejlépe, nesycenou, kvalitní vodu.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nejíme tučná jídla, solíme méně. Vyzkoušejme kombinaci růžová – modrá nebo jen světle růžovou s bílou. Z říše minerálů můžeme zvolit doplňky s rodochrozitem nebo modrým achátem. Naše nervy oblaží jemná vůně meduňky, k uzemnění poslouží cedr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.