Horoskopy

12. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 12. 8. – symbol Koruna

Spojení Luny ve Štíru s tímto lunárním dnem přinese jistě mnoho zajímavého. Naše energie sílí, a je třeba ji usměrnit. Můžeme cítit velmi silnou touhu po sexuálním spojení, po blízkosti našeho partnera či partnerky.

Poučme se z tantry, jak správně pracovat se sexuální energií, aby byla léčivá a povznášející.

Luna ve Střelci – přibývá

Dny Luny ve Střelci přinášejí nadšení a plány, rádi cestujeme a poznáváme nová místa a lidi.

Cyklus společenské Luny ve Střelci nás nutí k aktivitě. Chceme se bavit a mít zážitky. Dostavuje se touha po cestách, je léto; i když máme plno práce, můžeme si naplánovat prodloužený víkend a užít si přírody a sluníčka. Snažíme se moc nepřetěžovat nohy a kyčle.

Snídani nešidíme, dáme si oblíbené jídlo – kaši, mušle nebo jen ovoce. K obědu salát, a k večeři si uděláme pstruha, lososa nebo pražmu královskou. Chceme-li si užít příjemnou společnost přátel nebo rodiny a neběhat přitom kolem hrnců a pánví, zajdeme si na večeři do oblíbené hospůdky a posedíme venku. Co může být krásnější než noční obloha v létě plná hvězd?

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, holení a stehenních kostí. Vybereme si oblečení v blankytně modré nebo tajemné indigo barvě. Krásně modrým kamenem je dumortierit nebo larimar. Vyzkoušejme vůni čokolády s pomerančem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.