Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 12. 8. – symbol Koruna

Spojení Luny ve Štíru s tímto lunárním dnem přinese jistě mnoho zajímavého. Naše energie sílí, a je třeba ji usměrnit. Můžeme cítit velmi silnou touhu po sexuálním spojení, po blízkosti našeho partnera či partnerky.
Vydáno: 12.08.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poučme se z tantry, jak správně pracovat se sexuální energií, aby byla léčivá a povznášející.

Luna ve Střelci přibývá

Dny Luny ve Střelci přinášejí nadšení a plány, rádi cestujeme a poznáváme nová místa a lidi.

Cyklus společenské Luny ve Střelci nás nutí k aktivitě. Chceme se bavit a mít zážitky. Dostavuje se touha po cestách, je léto; i když máme plno práce, můžeme si naplánovat prodloužený víkend a užít si přírody a sluníčka. Snažíme se moc nepřetěžovat nohy a kyčle.

Snídani nešidíme, dáme si oblíbené jídlo kaši, mušle nebo jen ovoce. K obědu salát, a k večeři si uděláme pstruha, lososa nebo pražmu královskou. Chceme-li si užít příjemnou společnost přátel nebo rodiny a neběhat přitom kolem hrnců a pánví, zajdeme si na večeři do oblíbené hospůdky a posedíme venku. Co může být krásnější než noční obloha v létě plná hvězd?

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, holení a stehenních kostí. Vybereme si oblečení v blankytně modré nebo tajemné indigo barvě. Krásně modrým kamenem je dumortierit nebo larimar. Vyzkoušejme vůni čokolády s pomerančem.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama