Horoskopy

12. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 12. 9. – symbol Srdce

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Ve dnech přísné Luny v Kozorohu je obzvlášť třeba být ke všem otevřený a přátelský a přijímat každého takového, jaký je.

Luna v Kozorohu – přibývá

Dny, kdy jsme praktičtí a zaměřujeme se na důležité věci, které dokážeme dokončit.

Dnes je důležitý náš postoj; hlídáme si páteř. Při sedavém zaměstnání se často protahujeme. Večer si v klidu domova napustíme vanu, přidáme oblíbenou vůni, relaxujeme a čistíme si hlavu. Poté tělo natřeme mlékem nebo olejem. Dny v Kozorohu jsou vhodné pro manikúru i pedikúru.

Dnes jsou důležité mléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry, obsahují vápník, který potřebujeme pro pevnost kostí. Můžeme popíjet kefír nebo syrovátkový nápoj. Konzumujeme ořechy, semena a klíčky. Jídlo, které si uvaříme, můžeme dochutit česnekem, křenem nebo zázvorem.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, nestříháme vlasy. Krásnou, tajemnou barvou je tmavě modrá indigo v kombinaci se stříbrnými doplňky. Bude nám slušet šperk s křišťálem nebo onyxem.

Můžeme vyzkoušet omamnou senzuální vůni pižma nebo santal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.