Horoskopy

13. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 13. 11. – symbol Had

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu.

Den před úplňkem nás mohou tísnit problémy a neřešené záležitosti. Neměli bychom podléhat lítosti, ani strachu.

Luna v Beranu- přibývá

Potřebujeme pohyb; napětí se nejlépe zbavíme cvičením, rychlou chůzí, či erotickými hrátkami. Naše oči jsou citlivější na světlo, proto zmírníme sledování televize, i vysedávání u počítače. Během dne si dopřejme masáž hlavy, večer v klidu domova pěstujeme svojí pokožku, aplikujeme výživné přírodní masky.

V těchto dnech nepijeme alkohol, ani posilující drinky či kávu, vyhneme se sladkostem. Luna je v přibývající fázi; snažme se proto omezit kalorická a tučná jídla, a všechny potraviny, které dlouho trávíme. Uvaříme si raději jednoduchý pokrm z brambor, rýže, nebo pohankovou kaši, do jídla přidáme petržel, česnek, cibuli. Pijeme odvodňovací čaje.

Vyzkoušejme kombinaci karmínové s kombinaci s bílou. Z kamenů nás může oslovit karneol nebo gagát.

Naší mysl dokonale zklidní vůně levandule nebo cypřiše.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.