Horoskopy

13. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 13. 11. – symbol Had

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu.

Den před úplňkem nás mohou tísnit problémy a neřešené záležitosti. Neměli bychom podléhat lítosti, ani strachu.

Luna v Beranu- přibývá

Potřebujeme pohyb; napětí se nejlépe zbavíme cvičením, rychlou chůzí, či erotickými hrátkami. Naše oči jsou citlivější na světlo, proto zmírníme sledování televize, i vysedávání u počítače. Během dne si dopřejme masáž hlavy, večer v klidu domova pěstujeme svojí pokožku, aplikujeme výživné přírodní masky.

V těchto dnech nepijeme alkohol, ani posilující drinky či kávu, vyhneme se sladkostem. Luna je v přibývající fázi; snažme se proto omezit kalorická a tučná jídla, a všechny potraviny, které dlouho trávíme. Uvaříme si raději jednoduchý pokrm z brambor, rýže, nebo pohankovou kaši, do jídla přidáme petržel, česnek, cibuli. Pijeme odvodňovací čaje.

Vyzkoušejme kombinaci karmínové s kombinaci s bílou. Z kamenů nás může oslovit karneol nebo gagát.

Naší mysl dokonale zklidní vůně levandule nebo cypřiše.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.