Horoskopy

13. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 13. 4. – symbol Kohout

Dnes se umíme napojit na vyšší Zdroj, na andělské, duchovní říše. Jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna v Raku – přibývá

Čas přeje rodinným setkáním. Oprášíme stará alba, sejdeme se rodiči, dětmi i rodinnými přáteli. Jsme otevření, dokážeme své city dávat ostatním najevo.

Udělá nám dobře pohyb, z práce jdeme pěšky, nepoužíváme výtah, vyjdeme si na večerní procházku. Tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením ve fitku. Luna nám radí jít si spíše zaplavat. Pečujeme o pleť, dekolt a prsa.

I při setkáních a oslavách se snažíme „nehřešit“, odpustíme si opulentní oběd i večeři. Luna je ve fázi přibývající, máme tendenci jíst sladké. Zkusíme raději recepty racionální nebo makrobiotické stravy. Určitě se vyhneme klasickým českým pokrmům „se šesti knedlíky“. Preferujeme tvarohové pokrmy nebo rané brambory s tvarohem a kysaným mlékem.

Pozor na alkohol a kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou.

Barvou pro dnešek je šedá nebo stříbrná v kombinaci s bílou.

Opatříme si ženský, silný měsíční kámen nebo labradorit.

Radost nám udělá vůně fialky nebo ylang-ylang.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky strava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.