Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 13. 5. – symbol Fénix

Den proměny, snažíme se zbavit omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je to doba na rozjímání, léčení, studium a příjem informací, které nás posunou k očekávaným změnám.
Vydáno: 13.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Lvu přibývá

Tendence těchto dnů je tvořivá; chceme si užívat a bavit se, vyrážíme do společnosti a za kulturou.

Ve dnech Luny ve Lvu se vyplatí pečovat o vlasy. Necháme si zastřihnout konečky vlasů, netřepí se a drží tvar účesu. Hlavním orgánem, který tento cyklus ovládá, je srdce a cévní systém, který aktivním pohybem rozproudíme. Cvičení bychom neměli přehánět; cítíme-li se unaveni, dopřejeme tělu odpočinek a relaxaci „s nohama nahoře“.

Je konec pracovního týdne, překvapíme své blízké a uvaříme dobrou večeři, nebo zajdeme do oblíbené restaurace. Dopřejeme si dobrý mok v podobě skvělého vína, whisky, koňaku nebo domácí pálenky.

K dnešnímu dni je vhodná úžasná karmínová v kombinaci s bílou. Naší energii a dobrou náladu podpoří granát nebo zirkon. Sladká vůně kokosu probudí radost, smysly podnítí damašská růže.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama