Horoskopy

13. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 13. 7. – symbol Fonáta

Letní období přímo vybízí k životu venku. Nemáme-li vlastní zahradu, navštívíme krásná přírodní místa, uděláme si piknik, přizveme rodinu, i tu „širší“. Užíváme si společného sdílení, vzpomínek i plánů do budoucna. Posilujeme rodinná pouta, napojujeme se na sílu našich předků.

Luna ve Štíru - přibývá

Tyto dny nás učí, jak odložit staré, na ničem nelpět, a dokázat udělat v životě změny nenásilnou formou.

Jsme opatrní při koupání, zvláště v rybnících a „stojatých vodách“. Naše pohlavní a vylučovací orgány jsou náchylnější k infekcím. Pozor na „letní lásky“ a sex bez ochrany! Naše kůže volá po výživě; vyberte jí přírodní bio produkty.

Jíme ostřejší a kořeněná jídla, podpoří naše trávení. A sezónní zeleninu - nejlépe z vlastního kraje, z farmářských trhů. Ovoce nám dodá „zdravé vitamíny“, bylinky celkově podpoří činnost našeho těla. Hodně pijeme, a dopřejeme si i něco „ostřejšího“.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Můžeme zvolit temně fialovou nebo bílou barvu. Tím pravým kamenem pro dnešní den je ametyst nebo hematit. Své okolí můžeme okouzlit vůní ambry, svůj domácí prostor provoníme kadidlem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.