Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 13. 7. – symbol Fonáta

Letní období přímo vybízí k životu venku. Nemáme-li vlastní zahradu, navštívíme krásná přírodní místa, uděláme si piknik, přizveme rodinu, i tu „širší“. Užíváme si společného sdílení, vzpomínek i plánů do budoucna. Posilujeme rodinná pouta, napojujeme se na sílu našich předků.
Vydáno: 13.07.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto streda
Luna hlavni foto streda Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Štíru - přibývá

Tyto dny nás učí, jak odložit staré, na ničem nelpět, a dokázat udělat v životě změny nenásilnou formou.

Jsme opatrní při koupání, zvláště v rybnících a „stojatých vodách“. Naše pohlavní a vylučovací orgány jsou náchylnější k infekcím. Pozor na „letní lásky“ a sex bez ochrany! Naše kůže volá po výživě; vyberte jí přírodní bio produkty.

Jíme ostřejší a kořeněná jídla, podpoří naše trávení. A sezónní zeleninu - nejlépe z vlastního kraje, z farmářských trhů. Ovoce nám dodá „zdravé vitamíny“, bylinky celkově podpoří činnost našeho těla. Hodně pijeme, a dopřejeme si i něco „ostřejšího“.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Můžeme zvolit temně fialovou nebo bílou barvu. Tím pravým kamenem pro dnešní den je ametyst nebo hematit. Své okolí můžeme okouzlit vůní ambry, svůj domácí prostor provoníme kadidlem.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama