Horoskopy

13. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 13. 8. – symbol Kalich

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energii lásky. Snažíme se realizovat lásku různými způsoby - přátelskou pomocí, úsměvem, darem, nebo časem věnovaným druhému.

Luna ve Střelci – přibývá

V těchto dnech vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat, jít do společnosti.

Šetříme své tělo, provádíme speciální cviky pro nohy a boky. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické masáže - nejlépe ruční. Objednáme se do kosmetického salónu, užijeme si péči o celé tělo, zaměříme se nejvíce na oblast nohou, prospějí nám reflexní masáže.

Ze svého jídelníčku vyškrtneme z něj polotovary a dáme přednost „živé“ stravě. Je léto, nabídka na trhu je veliká, můžeme vyzkoušet farmářské nebo regionální trhy. Vyhneme se džusům z koncentrátů a sladkým limonádám, uděláme si citronádu z domácích zdrojů.

Zajímavou kombinací je žlutá s hnědou. Můžeme si pořídit šperk s oceánovým jaspisem nebo s granátem. Sezname se s exotickým ylang-ylangem,nebo oudem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.