Horoskopy

13. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 13. 9. – symbol Kolo

Den přeje vzdělávání a vzdušné znamení Vodnáře podporuje získávání netradičních informací. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev. Prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Čas na nové plány, na změny, na setkání se zajímavými lidmi, kteří mohou obohatit náš život.

V těchto dnech to nepřeháníme ani se sportem ani s odpočinkem a nicneděláním. Našim nohám udělají dobře posilující masáže, koupele, kúry a mazání speciálními krémy a gely. Pozornost věnujeme zvláště lýtkům, stehnům a nezapomeneme ani na kyčle a hýždě.

Luna přibývá; platí pravidlo, že tělo více ukládá. Chceme-li být štíhlí, volíme stravu, která je chutná, ale zároveň i prospívá tělu a neusazuje se na něm v podobě tukových polštářů. Vyváženou stravou chráníme své zdraví. K určení našeho metabolického typu slouží např. metoda Metabolic balance – z kapky krve lze zjistit, co nám prospívá a co máme ze svého jídelníčku vyřadit.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder. Z barevné škály si pro dnešek vybereme citronovou nebo světle zelenou. Zajímavým minerálem je chlorit nebo barevně upravovaný křišťál aqua aura. Svůj byt provoníme vůní skořice nebo levandule.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.