Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 13. 9. – symbol Kolo

Den přeje vzdělávání a vzdušné znamení Vodnáře podporuje získávání netradičních informací. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev. Prospěje nám pohyb a cvičení.
Vydáno: 13.09.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Vodnáři – přibývá

Čas na nové plány, na změny, na setkání se zajímavými lidmi, kteří mohou obohatit náš život.

V těchto dnech to nepřeháníme ani se sportem ani s odpočinkem a nicneděláním. Našim nohám udělají dobře posilující masáže, koupele, kúry a mazání speciálními krémy a gely. Pozornost věnujeme zvláště lýtkům, stehnům a nezapomeneme ani na kyčle a hýždě.

Luna přibývá; platí pravidlo, že tělo více ukládá. Chceme-li být štíhlí, volíme stravu, která je chutná, ale zároveň i prospívá tělu a neusazuje se na něm v podobě tukových polštářů. Vyváženou stravou chráníme své zdraví. K určení našeho metabolického typu slouží např. metoda Metabolic balance – z kapky krve lze zjistit, co nám prospívá a co máme ze svého jídelníčku vyřadit.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder. Z barevné škály si pro dnešek vybereme citronovou nebo světle zelenou. Zajímavým minerálem je chlorit nebo barevně upravovaný křišťál aqua aura. Svůj byt provoníme vůní skořice nebo levandule.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama