Horoskopy

14. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 1. - symbol Zvon

Den oslavy ženské energie, růstu a vnitřní svobody. Radujeme se z bytí a bezpodmínečné lásky. Čas trávíme ve společnosti přátel, partnera, dnes je den fyzické lásky, sexuální energii můžeme transformovat do vyšších rovin.

Je to také den komunikace – výměny myšlenek a informací, den řeči a také písní. V tomto dni mohou začít nové projekty, které dokážeme zrealizovat. Jsme opatrní, abychom se nepřejídali a nepřeháněli to s alkoholem.

Luna ve Lvu – ubývá

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém, proto vše, co uděláme pro tyto části těla, se nám vrátí. Vyhneme se všemu, co zatěžuje srdce: těžké fyzické práci, stresu. Naplánujte si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Volíme lehčí, dušenou nebo grilovanou zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. I když v době ubývající Luny si můžeme dopřát více, spíše si dáme vydatné polední jídlo a večer něco méně kalorického.

Pro dnešní sobotní den můžeme zvolit kombinaci bílá – černá. Energii nám dobije sluneční kámen nebo granát.

Vonět nám bude ambra nebo vanilka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.