Horoskopy

14. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 3. – symbol Hrozen

Čas získávání svobody, sebevědomí a radosti. Den sílící ženské energie – Bohyně. Hlavními atributy jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Hledáme pravou míru a harmonii, nepřeháníme to s fyzickou láskou, jídlem ani pitím. Jinak energii tohoto dne ztratíme.

Luna ve Vahách – ubývá

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu ve vztazích s naším nejbližším okolím. Naše reakce jsou emocionálnější, záleží nám na tom, jak o nás druzí smýšlejí.

V těchto dnech se snažíme o očistu ledvin, pomůže nám teplá koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení na míči atd. Pěstíme pokožku obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Dopřejeme si koupel nebo lymfatickou masáž od odborníků.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi, např. mateřídouškový nebo šípkový čaj. Uvaříme si fazole, které mají blahodárný vliv na naše ledviny, polévku nebo fazolový guláš.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně.

Slušet nám bude světle zelená nebo písková barva. Z minerální říše vybereme jaspis obrázkový nebo achát mechový.

Svůj osobní prostor provoníme vůní citronové trávy nebo skořice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.