Horoskopy

14. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 14. 4. – symbol Fénix

Den transformace, proměny, snažíme se zbavit různých omezení v našem životě. Lze snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, lépe se léčíme, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je doba k rozjímání, léčení, studiu a příjmu informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna v Raku – přibývá

Důležitá je psychická kondice, již posílíme vědomým dýcháním, a také pozitivními afirmacemi – vyjádřením. Můžeme si vytvořit své vlastní: všechno zvládám, jsem úplně zdravá, miluji svou rodinu a tato láska se mi vrací, mám hojnost všeho, co potřebuji. Tvrdí se, že dokážeme-li si pozitivní myšlenky, slova i skutky udržet, náš život se po 21 dnech změní.

Ve dnech vlády přibývající Luny v Raku bývá zažívací systém náchylnější k problémům s trávením. Méně solíme, vhodná je teplá zelenina, nejlépe dušená v páře; dík této úpravě se v ní zachovají všechny vitamíny. Pijeme nápoje pro podporu práce střev a proti nadýmání: mátu, šalvěj, fenykl.

Ve dnech vodního znamení Raka je vhodná vibrace světle modré nebo indigo.

Meditativním a povznášejícím kamenem od dob faraónů je lapis lazuli, také nový kámen – larimar.

Dopřejeme si nejkrásnější vůni – růži nebo elegantní vůni bergamotu.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.