Horoskopy

14. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 7. – symbol Koruna

Spojení Luny ve Štíru s tímto lunárním dnem přinese jistě mnoho zajímavého. Naše energie sílí, a je třeba ji usměrnit. Můžeme cítit velmi silnou potřebu sexuálního spojení, blízkosti našeho partnera, či partnerky.

Poučme se z tantry, jak správně pracovat se sexuální energií, aby byla léčivá a povznášející.

Luna ve Štíru - přibývá

Dnes hrají hlavní roli emoce, negace a neústupnost se mohou promítnout zvláště v našich vztazích.

V období štíří Luny bychom měli věnovat pozornost vylučovacím orgánům, močovému měchýři, dbát na očistu a intimní hygienu a také pozor na nachlazení, letní večery mohou být studené…

K pročištění těla můžeme vyzkoušet koloidní stříbro, které čistí organismus od zánětlivých procesů, bakterií a parazitů. Na pleť naneseme kvalitní masky – např. bahenní, nebo zkusíme kyslíkovou terapii.

Pěkně se k sobě hodí kontrast černé a světle růžové, stačí v doplňcích. Můžeme zvolit růžový korál nebo černý onyx. Osvěží nás vůně máty nebo červeného grepu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.