Horoskopy

14. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 8. – symbol Kolo

Den vhodný ke vzdělávání. Zvídavé znamení Střelce pomáhá získávat důležité informace. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev. Prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Střelci - přibývá

Cyklus Luny ve Střelci má ohnivý charakter, pod jeho vlivem jsme akční a chceme cestovat.

V těchto dnech se snažíme nic nepřehánět; ani aktivitu, ani odpočinek. Šetříme si tělo i psychiku. Můžeme zajít do letního kina, na procházku, na koncert, nebo s přáteli „na pivo“. Pivní mok je v přiměřeném množství zdravý, podporuje práci ledvin i střev, zklidňuje nervovou soustavu.

Můžeme vyzkoušet sójové produkty, na trhu je jich nepřeberné množství. Od sójového mléka, smetany, jogurtů, až k sójovému masu a sýrům, z nichž lze vykouzlit chutnou snídani, oběd či večeři. Nebo si uvaříme „pohádku mládí“ - krupicovou kaši s kakaem, a omastíme ji trochou másla. Těm, kdo se neobejde bez masa, určitě zachutná kapustová sekaná.

Pro dny v ohnivém znamení Střelce se hodí jasně červená barva se zelenou. Ozdobit se můžeme červeným korálem nebo mechovým achátem. Provoníme svůj být vůní kopálu nebo eukalyptu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.