Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 14. 9. – symbol Trubka

Den, kdy můžeme správně vyhodnocovat získané informace. Jsme ve spojení se svými neviditelnými rádci. Můžeme konečně vyřešit dlouho se táhnoucí pracovní a obchodní záležitosti. Na dnešek si lze naplánovat i důležité finanční aktivity. Příznivý začátek nových projektů, které skončí zdarem.
Vydáno: 14.09.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto streda

Luna ve Vodnáři – přibývá

Tyto dny nás učí propojovat duchovní svět s materiálním.

Prospěje nám pohyb, jdeme se projít, můžeme si jít zaplavat a určitě nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, zvláště pak v oblasti lýtek a holení. Při bolestech střídavě sprchujeme nohy teplou a studenou vodou a natíráme gely s mentolem.

Připravíme si krůtí nebo drůbeží maso, s velkou zeleninovou přílohou. Pro ty, kdo nejedí maso, je vhodná čočková nebo fazolová polévka. Doplňujeme hořčík, pijeme bylinkové květové čaje – lipový, šípkový.

Barvou Vodnářů je světle modrá, také vznešená karmínová. K tomuto dni se hodí fialový ametyst modrý topaz. Pocit čistoty nám dodá esence citronové trávy nebo máta.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama