Horoskopy

14. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 9. – symbol Trubka

Den, kdy můžeme správně vyhodnocovat získané informace. Jsme ve spojení se svými neviditelnými rádci. Můžeme konečně vyřešit dlouho se táhnoucí pracovní a obchodní záležitosti. Na dnešek si lze naplánovat i důležité finanční aktivity. Příznivý začátek nových projektů, které skončí zdarem.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Tyto dny nás učí propojovat duchovní svět s materiálním.

Prospěje nám pohyb, jdeme se projít, můžeme si jít zaplavat a určitě nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, zvláště pak v oblasti lýtek a holení. Při bolestech střídavě sprchujeme nohy teplou a studenou vodou a natíráme gely s mentolem.

Připravíme si krůtí nebo drůbeží maso, s velkou zeleninovou přílohou. Pro ty, kdo nejedí maso, je vhodná čočková nebo fazolová polévka. Doplňujeme hořčík, pijeme bylinkové květové čaje – lipový, šípkový.

Barvou Vodnářů je světle modrá, také vznešená karmínová. K tomuto dni se hodí fialový ametyst modrý topaz. Pocit čistoty nám dodá esence citronové trávy nebo máta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.