Horoskopy

15. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 10. – symbol Motýl

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání. Děláme si pořádek především ve vztazích s druhými lidmi. Dnešek nepřeje pracovním aktivitám; spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna v Beranu - přibývá

Energie stoupá, jsme akční, někteří i bojovní, hrozí konflikty a hádky.

Beraní znamení ovládá hlavu, takže můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Zajdeme si na kraniosakrální terapii. Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u televize a počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej, i na vlasy.

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny. Prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy. Uvaříme si jednoduchá jídla z brambor, rýže, pohankovou kaši. Do jídla si přidáme petržel, česnek, cibuli.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Pro znamení ohnivého Berana se hodí oranžová nebo žlutá barva. Energii a vitalitu dám přinese žlutý citrín nebo karneol. Zklidní nás vůně levandule nebo růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.