Horoskopy

15. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 12. – symbol Hrozen

Čeká nás zajímavý den, přináší vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost, naplnění všech potřeb duševních, duchovních i fyzických. Jsme v harmonii se sebou i s celým světem. Přejeme si, aby byly všechny bytosti šťastné.

Luna v Raku - ubývá

V těchto dnech prožíváme vše intenzivněji, což může přinášet i vztahovačnost a deprese.

Energie Luny v Raku ovlivňuje žaludek, prsa a psychiku. Tyto oblasti si musíme hlídat a podpořit je jídelníčkem, a především pohodovou náladu. Večer si uděláme čas pro sebe a dokonale si vyčistíme pleť. Natřeme ji výživným krémem, vyzkoušíme krémy s výtažky z hroznů nebo kaviáru, přičemž nezapomínáme na dekolt.

Luna je ve fázi ubývající, můžeme jíst sladké, ale raději to s dortíky a zákusky nepřeháníme. Zkusíme recepty klasické domácí kuchyně. Preferujeme tvarohová těsta, bramborové a zelné placky. Ovoce, zelenina, ale i mléčné výrobky nám mohou nahradit jedno hlavní jídlo. Pijeme čaje pro podporu trávení a posílení imunity, vyzkoušíme kávu s kardamomem.

Vynecháme alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou. Z barevné škály vybereme růžovou se stříbrnou.

Slušet nám bude šperk s tyrkysem nebo růžové perly. Vyzkoušejme vůni tymiánu nebo měsíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.