Horoskopy

15. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 2. - symbol Orel

Tento lunární den také symbolizuje Kruh života, neustálá přeměna a cykličnost všech dějů ve vesmíru, i v našem životě. Můžeme nahlédnout do univerzálních zákonitostí, podívat se tzv. „za oponu“. Doporučuje se trávit co nejvíce času doma.

Studujeme, meditujeme a užíváme si spojení s vyšším Já. Není vhodný čas k léčení těla, ale spíše k duševní očistě a harmonizaci.

Luna ve Vahách – ubývá

Luna ve Vahách nás učí toleranci a také diplomacii. Nemáme soudit, kategorizovat a dávat ostatní do škatulek. Musíme si uvědomit, že naše poznání je omezené.

Podpoříme práci ledvin, hodně pijeme, pomůže nám i teplá koupel, masáže v oblasti bederní. Pěstíme pleť obličeje, ale nezapomeneme ani na dekolt. Bojujeme proti celulitidě - pomocí cvičení, masážemi, důsledným pitným režimem a aplikováním kvalitních pleťových mlék na celé tělo.

V době ubývající Luny si můžeme dopřát i více kalorické jídlo, myslíme však na jeho kombinace např. podle dělené stravy. Hodně pijeme, teplý meduňkový nebo mátovbý čaj, který uklidňuje nervovou soustavu. Pro dobrou náladu si dáme tvarohový nebo jablečný dezert.

Dnes se nám může líbit výrazná fuksiová nebo citronově žlutá. Z kamenů vybereme granát nebo citrín.

Může nám vonět levandule nebo tonka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.