Horoskopy

15. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 15. 3. – symbol Fénix

Tak jako se znovuzrodí bájný pták Fénix, tak i my se můžeme v tento den proměnit a zbavit se různých omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a otevřít se změnám. Léčíme se – léky a masti působí na naše tělo silněji než v jiných dnech.

Je čas rozjímání, léčení, studia a příjmu informací, které nás posunou ke změnám, po nichž toužíme.

Luna v Blíženích – přibývá

Vzdušný element přináší proměnlivost. Máme spoustu nápadů, které bychom chtěli uskutečnit. Měli bychom se více koncentrovat na dotažení věcí.

V těchto dnech se ochlazuje, je dobré mít oblečení o více vrstvách. Prospěje nám, když si zacvičíme, protáhneme si tělo, oblast páteře a končetin, především paží. Citlivým orgánem Blíženců jsou plíce, a proto se snažíme dýchat plynule. Pozor na ostrý, chladný zimní vzduch! Vhodná je masáž, plavání nebo teplá bylinková koupel, péče o ruce, zábaly a manikúra.

Ve stravě si můžeme dopřát i více tučných jídel, v době vlády znamení Blíženců lépe vstřebáváme tuky. Pro ty, kdo nejedí maso, to mohou být ořechy, semínka, saláty s olejovou zálivkou a také zelenina, zvláště brokolice a květák. Pijeme nesycenou vodu a čaje – mátový, třezalkový, z měsíčku. Vyhneme se zelenému, který ochlazuje.

Dnes se nám může líbit oranžová nebo žlutá barva, kterou můžeme použít i na doplňcích.

Kouzelným kamenem je krásný akvamarín nebo oranžově sytý karneol.

Uklidní nás omamná vůně levandule nebo máty.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky studium

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.