Horoskopy

15. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 6. – symbol Kalich

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme své srdce i mysl a naplňujeme se energií lásky, zvláště ve dnech Luny ve Vahách, které v astrologii představují partnerství, lásku a naše vztahy.

Luna ve Vahách - přibývá

Nejdůležitější jsou pro nás harmonické vztahy - partnerské, rodinné i pracovní. Vnímáme intenzivněji krásu kolem sebe.

Naše tělo, vystavené slunečním paprskům, potřebuje více péče. Mažeme se před i po opalování, zvláště lidé vyššího věku. Nešetříme na sobě, používáme kvalitní kosmetické přípravky. Podle odborníků jsou nejlepší oleje - kokosový nebo argánový.

Zkusíme si udělat pampeliškový nebo měsíčkový salát. Skvělá je i kopřivová polévka s pohankou, kopřivový špenát, a pro milovníky masa kopřivové karbanátky. V cyklu Luny ve Vahách si hlídáme pitný režim; pro ledviny je to velmi důležité.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol. Přírodní barvy zelená nebo fialová a jejich kombinace podpoří naší energii. Kameny, které se hodí k dnešnímu dni jsou amazonit nebo ametrín. Svůj osobní prostor můžeme provonět vůní bergamotu nebo vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.