Horoskopy

15. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 7. – symbol Srdce

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Snažíme se realizovat lásku různými způsoby – přátelskou pomocí, úsměvem, darem anebo časem věnovaným druhému.

Luna ve Štíru – přibývá

Buďme opatrní na nachlazení, zvláště v dolní části těla, v oblasti močového měchýře a vylučování. Jsme vystaveni plnému spektru slunečních paprsků, pozor na přílišné opalování. Našemu obličeji prospějí výživné masky, nešidíme ani pokožku našeho těla a nezapomínáme na ruce a dekolt.

Hodně pijeme minerální vody, ovocné a zeleninové šťávy. Nebudeme mít hlad a bude nám stačit i lehký oběd – dušená zelenina, rýže, nebo jen banány či jablka. Večer se budeme cítit plní síly, a především odlehčeni. Můžeme vyzkoušet také melounový den, celý den jíme jen meloun, náš organismus se přírodní cestou očistí.

Pro dnešek se hodí elegantní šedé odstíny, také kombinace šedá – černá – bílá. Ve špercích se krásně vyjímá magický kámen gagát nebo překrásný merlinit. Tajemnou vůní dálek voní myrha nebo také bergamot.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.