Horoskopy

16. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 16. 12. – symbol Zrcadlo

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání v rozvoji.

Luna v Raku – ubývá

Můžeme se cítit vlivem Luny v Raku zpomalení, energie těchto dní je pod vlivem vodního živlu. Nikam nespěcháme, užijme si závěr pracovního týdne a předvánoční atmosféru. Pozvěme na večeři rodiče nebo přátele. Večer si vyhradíme čas pro sebe; dokonale si vyčistíme pleť a natřeme ji výživným krémem. Vyzkoušejte krémy obsahující stříbro.

Ve fázi ubývající Luny si můžeme více dopřát maso, sýry, zeleninu, různé omáčky a dipy. Jestliže se nám nechce nic připravovat, dopřejeme si jídlo v oblíbené restauraci, kterou máme odzkoušenou nebo doporučenou. Vyzkoušejme např. balkánskou kuchyni.

Z barev vybereme svěží zelenou nebo modrou. Z kamenů fluorit nebo serafinit .

Z vůní yzop nebo uklidňující esenci měsíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.