Horoskopy

16. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 16. 2. – symbol Koně

Den, plný energie a rozhodnosti, plánujeme svoji budoucnost. Tento den se hodí k zahájení nových projektů, ke změně zaměstnání, přicházejí nové obchodní možnosti. Nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se s druhými dohodnout, respektujeme jejich názory.

Luna ve Vahách – ubývá

Luna ve Vahách nás určí trpělivosti, pochopení a diplomacii v osobních i pracovních vztazích.

V zimním období ledvinám dopřejeme teplo a dostatek tekutin. Pro pocit harmonie si dopřejeme teplou voňavou koupel nebo detoxikační medovou masáž celého těla či nebo horkou masáž čokoládovou.

Udržujeme rovnováhu tekutin, pomůže tam také tekutá strava – polévky, různé kaše atd. Náš jídelníček by měl být vyrovnaný. Naše tělo je moudré a samo nám řekne, co mu prospívá, a naopak. Dostatečně pijeme, v zimním období především teplé náboje.

Pro dostatek energie nám pomůže karmínová nebo oranžová barva. Z kamenů almandin nebo karneol.

Vyzkoušejme esenci damašské růže nebo neroli.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.