Horoskopy

16. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 16. 4. – symbol Fontána

Poznáváme svou minulost, své kořeny a kdo se odváží, také osud – karmu. Zorganizujme rodinné setkání, návštěvu, povídejme si o našich předcích, našem rodu, naší minulosti. Získáme informace, s nimiž můžeme pracovat, čistit rodinnou karmu, měnit negativní rodové vzorce.

Luna ve Lvu - přibývá

Lví znamení je aktivní, což se promítá i do cyklu Luny; snažíme se, hledáme způsob, jak uspět.

Znamení Lva má vliv na srdce a cévní systém; proto vše, co dnes pro srdce uděláme, se nám vrátí. Vyhneme se aktivitám zatěžujícím srdce: těžké fyzické práci, stresu. Naplánujte si návštěvu divadla, oblíbené restaurace. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější. Aplikujeme masky a zábaly na vlasy.

Do svého jídelníčku zařadíme více zdravé přírodní stravy. Vyškrtneme z něj všechny polotovary a dáme přednost „živé“ stravě. Vyhneme se džusům z koncentrátů a sladkým limonádám, které škodí především dětem. Vyzkoušíme např. nápoje z aloe vera, které jsou chutné, a navíc prospívají našemu zdraví, nebo si uděláme limonády z domácích zdrojů.

Můžeme se obléci do krásné burgundské červené nebo jasně žluté.

Zajímavými kameny pro tento den jsou krevel a křišťál.

Vyladíme se vůní meduňky nebo esencí máty.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.