Horoskopy

16. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 16. 6. – symbol Kolo

Den vhodný ke vzdělávání, znamení Štíra posílí schopnost získávat důležité informace i z neviditelné – duchovní - sféry. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jezme to, co podporuje dobré trávení a vylučování, cítíme se pak lehčeji a tělo má více energie.

Luna ve Štíru - přibývá

Dnes hrají hlavní roli emoce, naše nálada se může rychle měnit. Jsme zranitelní, negace a neústupnost se mohou promítnout zvláště v partnerské a milostné oblasti.

V těchto dnech jsou citlivé reprodukční a vylučovací orgány. Věnujeme pozornost intimní hygieně, podpoříme vylučování. Prospěje nám pohyb, ženám sedací, léčivé a uvolňující koupele. Na obličej a dekolt aplikujeme výživné masky z produktů Mrtvého moře.

Práci střev podpoříme kořeněnými pokrmy, kurkumou, pepřem, zázvorem. Můžeme si uvařit domácí česnečku, nebo výbornou francouzskou cibulačku se sýrem. Salátové zálivky mohou mít štiplavější chuť chili papriček. Dostatečně pijeme, i skleničku vína, pivo, nebo kvalitní čaj.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Vyzkoušejme tajemnou indigovou barvu, krásná je v kombinaci s bílou. Hematit je velmi silným kamenem, který podporuje krevní tlak, ženskost podtrhují perly.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.