Horoskopy

16. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 16. 7. – symbol Kolo

Den vhodný ke vzdělávání. Zvídavé znamení Střelce nám pomůže získat důležité informace. Léčíme tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev. Prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Střelci - přibývá

Energie Střelců přináší radost, touhu po dobrodružství a změnách. Rádi cestujeme a navštěvujeme zajímavá místa, vzděláváme se, uděláme si čas na přátele.

Napětí celého týdne můžeme dík ohnivé energii Luny ve Střelci uvolnit pohybem, cvičením, procházkou nebo túrou v přírodě. Unavené tělo večer naložíme do teplé lázně, nebo do bazénu.

V letním období se raději vyhneme smaženým jídlům, naše játra si odpočinou. Nejíme saláty s majonézou, neznáme-li její „stáří a původ“. Snažíme se méně solit a kořenit. Bude nám chutnat šopský salát; místo balkánského sýra do něj přidáme méně slaný sýr a olivy v přírodním nálevu.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí. Vyzkoušejme letní námořnickou kombinaci modré s bílou. Z kamenů se pro dnešní den hodí krevel nebo křišťál. Domácí atmosféru můžeme zpříjemnit vůní citrusové trávy nebo heřmánku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.