Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 16. 7. – symbol Kolo

Den vhodný ke vzdělávání. Zvídavé znamení Střelce nám pomůže získat důležité informace. Léčíme tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev. Prospěje nám pohyb a cvičení.
Vydáno: 16.07.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto sobota
Luna hlavni foto sobota Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Střelci - přibývá

Energie Střelců přináší radost, touhu po dobrodružství a změnách. Rádi cestujeme a navštěvujeme zajímavá místa, vzděláváme se, uděláme si čas na přátele.

Napětí celého týdne můžeme dík ohnivé energii Luny ve Střelci uvolnit pohybem, cvičením, procházkou nebo túrou v přírodě. Unavené tělo večer naložíme do teplé lázně, nebo do bazénu.

V letním období se raději vyhneme smaženým jídlům, naše játra si odpočinou. Nejíme saláty s majonézou, neznáme-li její „stáří a původ“. Snažíme se méně solit a kořenit. Bude nám chutnat šopský salát; místo balkánského sýra do něj přidáme méně slaný sýr a olivy v přírodním nálevu.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí. Vyzkoušejme letní námořnickou kombinaci modré s bílou. Z kamenů se pro dnešní den hodí krevel nebo křišťál. Domácí atmosféru můžeme zpříjemnit vůní citrusové trávy nebo heřmánku.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama