Horoskopy

16. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 16. 8. – symbol Had

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Ve dnech před úplňkem na nás mohou doléhat problémy a splíny.

Luna v Kozorohu – přibývá

Zaměřujeme se na důležité věci, snažíme se vše vidět z realistické stránky.

Fyzické zdraví souvisí s psychickým, zamysleme se nad tím, jestli nás práce těší, v případě, že ne, budeme hledat nové možnosti. Staráme se o tělo, k dobrému pocitu nám pomůže peeling celého těla, nakoupíme kvalitní přírodní produkty a pomůžeme svému tělu, aby lépe dýchalo.

Ve dnech Kozoroha můžeme jíst více slaných pokrmů; můžeme zvolit mořské produkty, ryby i tzv. dary moře, kterých je na našem trhu velké množství. Můžeme vyzkoušet např. salát z makrely nebo s lososem. Pstruh na másle je také skvělou volbou.

Pro energii těchto dnů zvolíme neutrální šedou nebo mechově zelenou barvu. Trefou do černého bude turmalín nebo šperk se záhnědou. Naše smysly oblaží vůně šeříku nebo sladké vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.