Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 16. 8. – symbol Had

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Ve dnech před úplňkem na nás mohou doléhat problémy a splíny.
Vydáno: 16.08.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Kozorohu – přibývá

Zaměřujeme se na důležité věci, snažíme se vše vidět z realistické stránky.

Fyzické zdraví souvisí s psychickým, zamysleme se nad tím, jestli nás práce těší, v případě, že ne, budeme hledat nové možnosti. Staráme se o tělo, k dobrému pocitu nám pomůže peeling celého těla, nakoupíme kvalitní přírodní produkty a pomůžeme svému tělu, aby lépe dýchalo.

Ve dnech Kozoroha můžeme jíst více slaných pokrmů; můžeme zvolit mořské produkty, ryby i tzv. dary moře, kterých je na našem trhu velké množství. Můžeme vyzkoušet např. salát z makrely nebo s lososem. Pstruh na másle je také skvělou volbou.

 

Pro energii těchto dnů zvolíme neutrální šedou nebo mechově zelenou barvu. Trefou do černého bude turmalín nebo šperk se záhnědou. Naše smysly oblaží vůně šeříku nebo sladké vanilky.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama