Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 17. 1. – symbol Orel

Zajímavý a úspěšný den, kdy vidíme věci s nadhledem a máme povznesenou náladu. Věnujeme se rozvoji duchovních nauk, studiu. Vhodné jsou i schůzky, nové kontakty a plánování budoucnosti, máme šanci na úspěch.
Vydáno: 17.01.2017, Martina Hrušková
Vaše věštba na úterý
Vaše věštba na úterý Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Energie tohoto dne je podpůrná, můžeme nahlédnout za „oponu“ a pochopit univerzální – osudové či karmické - zákony. Pochopit, proč se nám v životě dějí určité věci, přijmout toto poznání a snažit se o růst a změnu.

Luna v Panně - ubývá

V tyto dny nám vadí nejistota, chaos a nepořádek, snažíme se o řád. Nedoporučuje se řešit emocionální a partnerské problémy.

Háklivější je zažívání, vše dobré, co pro naše bříško uděláme, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu pomůže peristaltice našich střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát na skladbu stravy. Energie Panny je pečlivá, věnujeme čas úklidu svého prostoru, doma i v práci. Staráme se o tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

Snažíme se méně solit, vhodná je dušená, teplá zelenina, nejlépe v páře. Uvaříme si oblíbenou polévku, skvělé jsou bramboračky, zelňačky nebo polévka tomatová. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, prospěje nám také kefír nebo syrovátka.

Pro dnešek se hodí kombinace béžové s bílou. Z kamenů pyrit nebo girasol.

Z vůni vybereme rozmarýn nebo vanilku.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama